Стоян Попов

Заглавие: ПОДМЯНА НА СЪЩЕСТВУВАЩО ЗАХРАНВАНЕ И ЕЛ.ИНСТАЛАЦИЯ В АПАРТАМЕНТ

Създадена на: 04 Дек 2012 15:09

Здравейте,закупихме апартамент и се налага ремонт на ел. инсталация .Бихте ли ни посъветвали как да бъде направена ел. инсталацията
Диян Климов Диян Климов
Електротехник, Климатизация и отопление, Ремонт битова техника
Здравейте,най добрият вариант за ел. инсталация е във тръби.бихме могли да се срещнем и обсъдим изграждането на инсталацията от мене.
Anatoli Gyurov Anatoli Gyurov
Други, Инвеститорски контрол
Диян Климов каза:
Здравейте,най добрият вариант за ел. инсталация е във тръби.бихме могли да се срещнем и обсъдим изграждането на инсталацията от мене.

За изграждането на инсталация в тръби е добро решение, но трябва да се отчете вида на конструкцията на сградата. Ако е панел или ЕПК /бетонови стени/ тръбите не са удачен вариант. Трябва специалист да го погледне и прецени на място.
СВЕТОСЛАВ ДАНЕВ СВЕТОСЛАВ ДАНЕВ
Електротехник
Здравейте! Аз мисля че ел.инсталация в тръби е излишен разход на средства. Все пак -криза е! ;-) И не се налага излишно къртене и разбиване. Една добре направена ел.инсталация няма отказ поне 30 години.
СВЕТОСЛАВ ДАНЕВ СВЕТОСЛАВ ДАНЕВ
Електротехник
Здравейте! Аз мисля че ел.инсталация в тръби е излишен разход на средства. Все пак -криза е! ;-) И не се налага излишно къртене и разбиване. Една добре направена ел.инсталация няма отказ поне 30 години.
Иван Иванов Иван Иванов
Електротехник, Услуги за домакинство
http://www.220volta.com
Бързо,качествено и евтино.
Но може да ползвате само две от опциите
Виктор Атанасов
Брокер недвижими имоти
Лично аз мисля, че ел. инсталация трябва да издържи повече от 30 години, както и евентуални ремонти да се правят с по малко къртене.
Легенда:
- въпрос
- отговор на зададения въпрос