Ivan Dimitrov

Заглавие: Ремонт на хладилник

Създадена на: 12 Авг 2012 21:24

Здравейте! Хладилника ми работи, но не подържа температура. Камерата ми почна да размразява. Някой имал ли е подобен проблем? Към кого да се обърна? Почвам да си мисля за нов хладилник
Мария Атанасова Мария Атанасова
Други
Предложете прилична фирма, която да извършва ремонт на хладилници по домовете на поносими цени.
Людмил Велев Людмил Велев
Хладилникът ти с 1 охладителен кръг ли е и съответно с 1 термостат в хладилната част?
Ако е така, хладилникът ти реално не знае каква е температурата във фризера. Той има за цел да постигне нужната температура в хладилната част и когато я достигне прекалено бързо, той не е работил достатъчно време за да охлади фризерната.
Какъв климатичен клас е хладилника?
Митко Русинов Митко Русинов
Людмил Велев каза:
Хладилникът ти с 1 охладителен кръг ли е и съответно с 1 термостат в хладилната част?

Ако е така, хладилникът ти реално не знае каква е температурата във фризера. Той има за цел да постигне нужната температура в хладилната част и когато я достигне прекалено бързо, той не е работил достатъчно време за да охлади фризерната.

Какъв климатичен клас е хладилника?

Съгласен съм, при хладилници с един термостат, каквито са голяма част от по-евтините, охлаждането на камерата се прави на база някакво предположение на инженерите колко трябва да работи камерата, за да се охлади. Съответно може да се преохлади и да работи напразно, както е и възможно да не успее да смъкне температурата.
Легенда:
- въпрос
- отговор на зададения въпрос